Өнер мектебіне оқуға қабылдау

«Жас сахна сиқыршылары»

Отбасы мерекесі

Мақсаты: бірінші сынып оқушыларын жас әртістерге баулу

Міндеті:

– №1 Өнер мектебіне шығармашылық отбасына жаңадан келгендерді қабылдау;

– бірінші сынып оқушыларын және ата-аналарды мектептің жетістіктері мен дәстүрлерімен таныстыру;

– шығармашылық жетістіктерін көрсету;

– бірлік, отбасы және мектеп бірлігі сезімдеріне тәрбиелеу.

Іс шара туралы:

18 қазан күні №1 өнер мектебінде Өнер мектебінің оқушыларына арналған дәстүрлі отбасылық мереке өтті. Балалар ата-аналарымен, әжелерімен, аталарымен бірге, педагогтар қатысты. Театр кейіпкерлерімен бірге: белгісіз, жалған ноталармен аралдарға (мектеп бөлімшелеріне) теңіз саяхатын жасады. Жаңадан қабылданған оқушыларды педагогтармен таныстырды, балалар өнер Сиқыршысымен бірге жас әртістерімен арнау рәсімінен өтті,бірінші сынып оқушылары салтанатты ант берді.

№1 өнер мектебінің солистері мен шығармашылық ұжымдары түрлі нөмірлермен өнер көрсетті. Бағдарламада: көрермендермен ойындар, театрализациялық қойылымдар, аспаптық нөмірлер, әндер, би композициялары.

Балалардың жаңа дарынды ауысымы шығармашылық пен шабыт алауын жағады деп үміттенеміз! Оқу жылының сәтті және жемісті жұмыстың символы ретінде болуы тиіс!

Семейный праздник

Посвящения в учащиеся школы искусств

«Юные Волшебники сцены»

Цель: посвятить первоклассников в юные артисты.

Задачи:

– принять новичков в творческую семью ШИ №1;

– познакомить первоклассников и родителей с достижениями, традициями школы;

– продемонстрировать творческие достижения;

– укрепить чувство единства, сплоченности семьи и школы.

О мероприятии:

18 октября в школе искусств №1 прошел традиционный семейный праздник Посвящения в учащиеся школы искусств, собравший множество гостей. Присутствовали, дети  вместе с родителями, бабушками, дедушками; педагоги. Вместе с театральными героями: Незнайкой, Фальшивыми нотами совершили  морское путешествие по островам (отделениям  школы). Новичков познакомили с педагогами, вместе с Феей искусств ребята прошли обряд посвящения в Юные Артисты, дали торжественную клятву первоклассника.

С разнообразными номерами выступили солисты и творческие коллективы Школы искусств №1.В программе: игры со зрителями, театрализация, инструментальные номера, песни, танцевальные композиции.

Надеемся, что новая  талантливая смена ребят зажжет Огонь творчества и вдохновения! Как символ удачи и  плодотворной работы на весь учебный год!