08.01.2020 жылы Нұр-сұлтан қаласы әкімдігінің “№1 өнер мектебі” МКҚК қосымша білім беру мекемелері арасында І Республикалық “Академиялық ұтқырлық” жобасы бастау алды.
Қатысушылар: Өскемен қаласы әкімдігінің “№1 Балалар музыка мектебі” КМҚК және Ақтөбе қаласы “Қазанғап атындағы Балалар өнер мектебі” КМҚК.
Оқытушылар мен оқушылар аспаптық және вокалдық өнер саласында педагогикалық тәжірибемен және шығармашылық жетістіктерімен бөлісті.
08.01.2020 год в ГККП «Школа искусств №1» акимата города Нур-Султан стартовал I Республиканский проект «Академическая мобильность» среди учреждений Дополнительного образования.
Участники: КГКП «Детская музыкальная школа №1» акимата города Усть-Каменогорск и КГКП «Детская школа искусств» имени Казангапа» города Актобе.
Преподаватели и учащиеся обменялись педагогическим опытом и творческими достижениями в области инструментального и вокального искусства.